Ваше благополучие зависит от ваших собственных решений.

Джон Дэвисон Рокфеллер

Меню сайта
Компьютеры Телефоны Бизнес Свое дело Решение проблем Интернет Ремонт ноутбуков
Реклама
Реклама

Фото, опис породи, догляд

Опубликовано: 01.12.2016

видео фото, опис породи, догляд

Как ухаживать за Хаски? Особенности породы. Дай Лапу

Відомо, що на землі пекінес існує вже близько двох тисяч років і є однією з найдавніших порід собак. Про нього складено чимало легенд. Одна з их оповідає про те, що пекінес є плодом любові мавпочки і лева. Заради коханої цар звірів пожертвував своєю міццю і силою і попросив чарівника зменшити його в розмірах. Незабаром у цієї пари народилося дитинча — пекінес, маленька собака з величавым і хоробрим серцем справжнього лева.

Великою перевагою пекінеса є пухнаста довга шерсть. Незважаючи на розкішну "шубку" пекінеса, догляд за ним нескладний, його не треба стригти як пуделя, його не треба трімінговать як шнауцера і багатьох тер’єрів, його не треба нередко мити і змащувати спеціальними маслами як йоркширського тер’єра. Щоб шерсть була доглянутою, його потрібно лише часто розчісувати і чистити. Під час сезонних линьок шерсть пекінеса просто забирається вологою губкою. До пекінесові треба ставитися не тільки з любов’ю, але і з повагою, як дітям, так і дорослим, фамільярного ставлення до для себя пекінес не виносить.

Пекінес отлично уживається з дітьми, але за умови, що діти добрі, виховані і відносяться до собаки з повагою, а не як до живої іграшці.

Also you can order here.

Орієнтальна кішкаTvaryny та утримання кішки орієнтальної породи

Складно знайти більш витончену і граціозну кішку, ніж орієнтальна кішка . Навіть сама назва породи в перекладі з англійської мови означає східний . Короткошерсті орієнтальні кішки відносяться до…

Як вибрати собаку «під для себя»


Ши-тцу ➠ Узнайте все о породе собаки

Профиль
Реклама
Деловой календарь
«     Июль 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Реклама
   
Sti.lg.ua © 2016
rss